Напередодні весняних канікул та в переддень 1 квітня в ліцеї проводилося Свято гумору, під гаслом “Сміємося – ворогу не здаємося!

Напередодні весняних канікул та в переддень 1 квітня в ліцеї проводилося Свято гумору, під гаслом “Сміємося – ворогу не здаємося!” Адже гумор – це також зброя, а для когось – і лікувальна пігулка.
Медики стверджують, що сміх продовжує життя людини, покращує її здоров’я, а психологи притримуються думки про користь гумору і сміху для психічного здоров’я, позитивного спілкування, успіху в усіх сферах життя.
Та вмілий і дотепний жарт є справжнісіньким мистецтвом. Треба вміти жартувати так, щоб не образити, не ранити, а навпаки переключитися з негативу на позитив, подивитись на проблему зі сторони, підбадьорити не тільки інших, але і самого себе…
Це вміння демонстрували учні 5-11 класів, та театральний гурток з виставою “Пригоди принцеси Іванни”.