На Звенигородщині рятувальники для дітей провели «Єдиний урок з безпеки»

12 вересня співробітники Звенигородського районного управління ДСНС провели «Єдиний урок з безпеки» для дітей Селищенського ліцею.

Під час зустрічі із школярами, рятувальники розповіли, як слід діяти у випадку виникнення пожежі, зокрема за яким номером телефонувати до Служби порятунку. Також співробітники ДСНС, особливу увагу приділили навчанню учнів правилам безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

А під час практичної, – найцікавішої частини заходу, діти змогли відчути себе справжніми рятувальниками. Після розповіді про аварійно-рятувальний автомобіль та його оснащення, школярі, мали можливість ще й приміряти бойове спорядження та відчути себе справжніми рятувальниками.